Flemming Mølhede

LEDENDE PRÆST

flemming@vineyard.dk
(læses også af Martin Lindhardt)

Martin Napoleon Walsøe

PRÆST

Tlf: 51 82 44 00
martin@vineyard.dk

Dorthe Lykke Jensen

BØRNEPRÆST

Tlf: 26 18 80 76
dorthe@vineyard.dk

Anne Joy Aagaard

PRÆSTE-INTERN

Tlf: 53 53 93 55
anneaagaard@vineyard.dk

Christopher Aagaard

PRÆSTE-INTERN

Tlf: 21 68 79 75
christopher@vineyard.dk

Martin Lindhardt

GUDSTJENESTER & ADMINISTRATION

Tlf: 33 31 66 67
martin.lindhardt@vineyard.dk

Kirstin Hauge Mortensen

TJEN KBH / MERCY OUTREACH

Tlf: 60 21 35 61
kirstin@vineyard.dk

Marianne Mark Lindhardt

NETVÆRKSGRUPPER

Tlf: 24 21 15 13
marianne@vineyard.dk

Maria Lundbak Hinge

TILBEDELSE

Tlf: 61 66 75 75
maria@vineyard.dk

Hvis du har et mere generelt spørgsmål, er du velkommen til at udfylde kontaktformularen herunder:

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)


Skriv dette i feltet nedenunder: captcha