Find a Family Network Group

Her finder du de forskellige familienetværksgrupper vi har i kirken. Grupperne samles rundt omkring i København i løbet af ugen. Alle grupper er åbne og vil meget gerne høre fra dig og have dig med – så tag endelig kontakt.
You are also welcome to visit different groups, if you feel like it.

Her finder du de forskellige familienetværksgrupper vi har i kirken. Grupperne samles rundt omkring i København i løbet af ugen. Alle grupper er åbne og vil meget gerne høre fra dig og have dig med – så tag endelig kontakt.
You are also welcome to visit different groups, if you feel like it.

Would you like to know more?
Contact Anne Aagaard or Annika Thusholt (annikathusholt@vineyard.dk). We can also help you to find a group that suits you.

Roswall

Hvidovre/Amager/Rødovre
Hver anden onsdag kl. 17.30

Stine og Thomas Balle Roswall // 3163 4034 // thomas@yfc.dk

Skovlunde
En hverdag + en fredag i måneden

Maria Lundbak Hinge // 6166 7171 // maria@vineyard.dk
Marianne Lindhardt // 2421 1513 // marianne@vineyard.dk


Frederiksberg/Islands Brygge
Hver anden torsdag kl. 17-19.
Vi laver let mad sammen mens børnene leger, og så spiser vi sammen. (Danish/English)

Lisa og Simon Bækgaard // 2245 5574

Hvidovre
Hver anden fredag kl. 17.30

Sara og Sune Henriksen // sara@sshenriksen.dk


Engberg

Glostrup
3 onsdage i måneden.

Anne Engberg // anne_kousholt@hotmail.com
Christian Engberg // christian.rich.engberg@gmail.com

Amager – Kommer snart!

Kathrine Chercka // kathrine@vineyard.dk

en_GBEnglish (UK)
Scroll to Top